Beach tenisové sústredenie a turnaje v Barcelone/Costa Brava 15. – 22. 8.

Beach Tenis – Yoga – ITF $0 $0 $2500

V týždni 15. – 22. Augusta BTAS organizuje beach tenisové sústredenie spojené s tromi ITF turnajmi a cvičením Yogy na pobreží Costa Bravy pri Katalánskej Barcelone.

Program sústredenia:

Príchod pondelok 15. 8. na obed na pláž kde sa budú konať turnaje a sústredenie. Poobede tréning – Beach Tenis nasledovne Yoga/strečing na pláži

16.8. Ráno rozcvička na pláži: Yoga/strečing nasledovne rozohrávka Beach Tenis. Počas dňa zápasy prvý turnaj ITF $0. Večer Yoga/strečing.

17.8. Ráno rozcvička na pláži: Yoga/strečing nasledovne:  účastníci stále v súťaži ITF turnaja zápasy, účastníci mimo súťaže tréning Beach Tenis a tréningové zápasy.

18.8. Ráno rozcvička na pláži: Yoga/strečing nasledovne rozohrávka Beach Tenis. Počas dňa zápasy druhý turnaj ITF $0. Večer Yoga/strečing.

19.8. Ráno rozcvička na pláži: Yoga/strečing nasledovne:  účastníci stále v súťaži ITF turnaja zápasy, účastníci mimo súťaže tréning Beach Tenis a tréningové zápasy alebo výlet do Barcelony hlavného Katalánskeho mesta.

20.8. Ráno rozcvička na pláži: Yoga/strečing nasledovne rozohrávka Beach Tenis. Počas dňa zápasy tretí turnaj ITF $2500. Večer Yoga/strečing. Turnajová párty

21.8. Ráno rozcvička na pláži: Yoga/strečing nasledovne:  účastníci stále v súťaži ITF turnaja zápasy, účastníci mimo súťaže tréning Beach Tenis a tréningové zápasy alebo výlet do Barcelony hlavného Katalánskeho mesta. Podvečer slávnostná ceremónia s odovzdávaním cien turnajovým víťazom. Večer záverečné Yogové cvičenie a strečing pri západe slnka, ukončenie a zhrnutie sústredenia.

Cena sústredenia: 500 eur (vrátane letu, ubytovania, tréningov a yogy)

Prihlásiť sa a informácie na:

beachtennis.sk@gmail.com

tel.: 00421 944029755

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *